Facebook

Pompa dozująca Qdos na napięcie 12-24V

Firma Watson-Marlow Fluid Technology Group (WMFTG) wprowadza na rynek wersję pompy do zastosowań mobilnych i w odległych miejscach, która może być zasilana napięciem stałym 12-24 V. Najnowsza pompa Qdos będzie przydatna dla każdego użytkownika wymagającego precyzyjnej pompy dozującej, która zapewni dokładną regulację przepływu w miejscach, w których zasilanie sieciowe nie jest łatwo dostępne.
Pompy Qdos zwiększają produktywność i zmniejszają straty dzięki bardzo dokładnemu, liniowemu i powtarzalnemu dozowaniu, w porównaniu z konwencjonalnymi pompami membranowymi z zaworem elektromagnetycznym lub z napędem krokowym. Pozwala to użytkownikom obniżyć koszty substancji chemicznych nawet w przypadku dozowania płynów trudnych do pompowania innymi metodami, a także w warunkach zmiennego ciśnienia, lepkości i zawartości ciał stałych. Te cechy, w połączeniu z technologią perystaltyczną, zapewniają precyzyjny, ciągły i płynny przepływ w celu zapewnienia optymalnego mieszania płynów.
Dzięki możliwości zasilania akumulatorowego nowa pompa jest odpowiednia zarówno do zastosowań stacjonarnych, jak i mobilnych. Typowe zastosowania nowej pompy obejmują zaprawianie nasion, nawadnianie upraw, uzdatnianie wody i pobieranie próbek w odległych miejscach, oczyszczanie wody pitnej, operacje pompowania przy użyciu autopomp oraz wiele innych. W przypadku zastosowań w bardzo odległych lokalizacjach pompa może być też zasilana z akumulatorów ładowanych przy pomocy ogniw słonecznych, innych odnawialnych źródeł energii lub przekaźników split charge sterujących ładowaniem. Produkt jest autonomiczny i nie wymaga stosowania dodatkowych podzespołów.
www.watson-marlow.com/pl-pl/

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas