FacebookGoogle+

Zymetric zaprasza na szkolenia z marką Midea

Rusza nowa edycja szkoleń urządzeń marki Midea na sezon 2017/2018. Aby poszerzyć wiedzę z zakresu technologii Midea, której generalnym przedstawicielem w Polsce jest spółka Zymetric, można zapisać się na szkolenia techniczne z serii:

  • Midea Home Comfort, Multi Comfort oraz Business Comfort,
  • Midea VRF,
  • Zaawansowane możliwości sterowania HVAC.

Każde szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej dotyczącej wybranej serii urządzeń. Potwierdzeniem pomyślnego ukończenia szkoleń jest przyznanie indywidualnego certyfikatu. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez specjalistów HVAC Business Partner, którzy na co dzień zajmują się serwisem fabrycznym urządzeń Midea. Zajęcia odbywają się w salach szkoleniowych oraz bogato wyposażonym warsztacie szkoleniowym.

Dodatkowo w tym sezonie wprowadzone zostają „Szkolenia w twoim mieście”. Szkolenia z serii Home, Multi i Business Comfort będą także prowadzone w Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie. Na wszystkie zajęcia można się zapisać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.midea-electric.pl w zakładce „Dla Biznesu”.

Zymetric
Generalnym Przedstawicielem marki Midea w Polsce jest spółka Zymetric – dystrybutor urządzeń i rozwiązań z branży HVAC, jeden z największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji. Siedziba spółki wraz z magazynem, centrum serwisowym i szkoleniowym znajduje się w Warszawie. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży – 11 biur regionalnych w całej Polsce – Zymetric dostarcza systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zymetric oprócz dystrybucji urządzeń zapewnia również profesjonalne wsparcie projektowe i inwestycyjne, poparte licznymi referencjami w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas