FacebookGoogle+

Zymetric, Aircon i Nabilaton w nowej wspólnej siedzibie

Firmy Zymetric, Aircon i Nabilaton działające w branży HVAC przeprowadziły się do wspólnej siedziby w podwarszawskich Markach. To początek tworzenia przez nie grupy, która ma m.in. na celu zapewnienie kompleksowej oferty produktów i usług dla klientów.

W połowie marca trzy firmy z branży HVAC: Zymetric, Aircon i Nabilaton, przeniosły się do nowej siedziby w Markach pod Warszawą. Nowoczesny budynek w centrum logistycznym dysponuje ponad 7,5 tys. m2. Powierzchnie biurowe charakteryzują się ciekawym wystrojem i funkcjonalną przestrzenią, która umożliwia efektywną pracę. W obiekcie znajduje się także Centrum Szkoleniowe wraz z nowym warsztatem pokazowym, w którym swoje umiejętności będą mogli podnosić instalatorzy, projektanci czy studenci branży HVAC. Znaczną część nowej siedziby zajmuje rozbudowany magazyn urządzeń i części zamiennych. Dzięki możliwości wysokiego składowania zapewniona jest dostępność urządzeń przez cały rok.

Początek tworzenia grupy
Przeprowadzka do nowej siedziby to początek tworzenia przez Zymetric, Aircon i Nabilaton grupy firm z branży HVAC. Jej celem jest obecność na rynku z ofertą, która ma zapewnić kompletne rozwiązania – od klimatyzacji freonowej, poprzez klimatyzację opartą na wodzie lodowej, do rozwiązań wentylacyjnych i grzewczych. Kompleksowość oferty i możliwość jej dopasowania do indywidualnych wymagań klienta – to główne cele tworzenia grupy przez te trzy spółki.

Magazyn z możliwością wysokiego składowania zapewnia dostęp do urządzeń i części zamiennych przez cały rokMagazyn z możliwością wysokiego składowania zapewnia dostęp do urządzeń i części zamiennych przez cały rok

Zymetric
Zymetric to jeden z największych graczy na polskim rynku klimatyzacji i wentylacji. Firma powstała w 2007 roku, a od roku 2015 jest generalnym przedstawicielem marki Midea w Polsce. Zymetric posiada 11 regionalnych biur na terenie kraju. Oprócz dystrybucji zapewnia też profesjonalne wsparcie projektowe i inwestycyjne

Aircon
Aircon świadczy usługi na rynku krajowym od 1999 roku. Podstawową działalnością firmy jest import urządzeń klimatyzacyjnych marki MDV, której Aircon od 2004 roku jest generalnym przedstawicielem w Polsce.

Nabilaton
Nabilaton funkcjonuje na polskim rynku od 2011 roku. Oferuje klientom rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji, chłodnictwa. W ofercie spółki znajdują się pompy ciepła, rekuperatory, kurtyny powietrzne, klimakonwektory oraz agregaty wody lodowej.

Wspólna siedziba firm Zymetric, Aircon i Nabilaton mieści się przy ul. Okólnej 45 w Markach koło Warszawy

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas