Facebook

Nowości Taconova na targach ISH 2019

Taconova, dostawca rozwiązań w zakresie techniki grzewczej i instalacyjnej, zaprezentuje na targach ISH we Frankfurcie szereg nowości w różnych kategoriach produktowych. Kompletna ekspozycja firmy zlokalizowana będzie w hali 9.0, na stoisku D58. Odwiedzający będą mogli obejrzeć dopracowane rozwiązania w obszarze armatury, ogrzewania powierzchniowego i techniki systemowej, ale też wysokowydajne pompy, czyli najnowszy segment w asortymencie Taconova.

Ogrzewanie podłogowe, równoważenie hydrauliczne czy transferowe węzły mieszkaniowe – w każdym z tych obszarów firma Taconova pokaże na targach innowacyjne premiery produktowe. W centrum zainteresowania będzie jednak w tym roku nowa gama pomp obiegowych. Dotychczasowy asortyment pomp zostanie zaprezentowany pod nową nazwą i w atrakcyjnym opakowaniu, ale goście zobaczą także zupełnie nowe modele TacoFlow2 Adapt o inteligentnych funkcjach i ciekawych właściwościach.

Taconova posiada w swej ofercie optymalne rozwiązania dla każdego typu systemów, począwszy od klasycznego ogrzewania poprzez termikę solarną, aż po cyrkulację ciepłej wody użytkowej. Pompy odznaczają się przy tym wysokim standardem technicznym i bardzo wysoką efektywnością. Odwiedzający targi zobaczą na stoisku firmowym również nowe, przyszłościowe rozwiązania w zakresie równoważenie hydraulicznego i centralnego podgrzewu wody pitnej na zasadzie przepływowej, nadające się do stosowania we wszystkich rodzajach budynków – od domów jednorodzinnych po biurowce, czy hotele. W obszarze techniki rozdzielania Taconova zaprezentuje rozdzielacz obiegów grzewczych TacoSys Pro, spełniający najwyższe standardy techniczne i gwarantujący zdecydowanie wyższy komfort, dzięki dwóm innowacyjnym komponentom.

Najważniejszą tegoroczną nowością w ofercie firmy są wysokowydajne pompy obiegowe TacoFlow2 Adapt

Najważniejszą tegoroczną nowością w ofercie firmy są wysokowydajne pompy obiegowe TacoFlow2 Adapt

Taconova
Taconova Group z siedzibą w Zurychu (Szwajcaria), jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań hydraulicznych do zastosowań grzewczych, sanitarnych i solarno-energetycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Dzięki niemal 60-letniemu doświadczeniu w projektowaniu inteligentnych technologii firma może zaoferować wysoce efektywne produkty, przystosowane do indywidualnych potrzeb oraz najwyższy poziom serwisu klienta. Kluczowe kompetencje marki obejmują równoważenie hydrauliczne, armaturę, systemy ogrzewania podłogowego, technikę systemową oraz pompy. Najważniejsze rynki dla firmy to Szwajcaria, Niemcy, Austria, Włochy i Polska. Taconova jest spółką córką międzynarodowej Grupy Taco Family of Companies z siedzibą w Cranston, Rhode Island, USA, rodzinnego przedsiębiorstwa, prowadzonego obecnie przez trzecie pokolenie.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas