Facebook

Taconova rozszerza ofertę o wysokowydajne pompy

Taconova Group specjalizująca się w zakresie inteligentnej techniki budynków poszerzyła niedawno zakres swoich kompetencji o nowy segment wysokowydajnych pomp. Działanie to idzie to w parze z kompleksową zmianą wizerunku handlowego, czego przykładem są nowe nazwy produktów, atrakcyjne opakowania, nowoczesna strona internetowa, nowe broszury informacyjne z odświeżoną szatą graficzną, a także kampania marketingowa.

Dzięki fuzji z Taco Family of Companies Taconova posiada obecnie w swojej ofercie również wysokowydajne pompy. Tym samym technika pomp uzupełniła asortyment firmy jako dodatkowy obszar kompetencyjny.

Technika pomp rozszerza istniejące obszary, czyli równoważenie hydrauliczne, ogrzewanie powierzchniowe, technikę systemową i armaturę. Stanowiło to dla nas dodatkowy bodziec do dalszego rozwoju wizerunku rynkowego, zarówno w kanałach tradycyjnych, jak i w Internecie – oznajmia Ralph Seewald, prezes Taconova.

Dotychczasowa oferta pomp jest teraz dostępna pod nową nazwą i w atrakcyjnych opakowaniach
Dotychczasowa oferta pomp jest teraz dostępna pod nową nazwą i w atrakcyjnych opakowaniach

Nowe nazwy produktów i materiały handlowe

Istniejący już asortyment pomp Taco oferowany jest teraz pod nową nazwą TacoFlow i w atrakcyjnym opakowaniu. Nowe modele pomp charakteryzują się dodatkowymi zaletami dzięki innowacyjnym funkcjom i zastosowanym w nich ciekawym rozwiązaniom. Kampania reklamowa towarzysząca wprowadzeniu produktów na rynek wspiera odświeżony wizerunek marki Taconova. Szczegółowe informacje o zaletach wysokowydajnych pomp obiegowych można znaleźć w specjalnej, kompaktowej broszurze. Nowy katalog na 2019 rok zawiera oprócz wszystkich dotychczasowych kategorii produktowych, również cały asortyment pomp. Zaktualizowane cenniki obowiązują od kwietnia.

Nowy katalog na rok 2019 zawiera teraz kompletną ofertę firmy Taconova ze wszystkich obszarów produktowych, włącznie z całym asortymentem pompNowy katalog na rok 2019 zawiera teraz kompletną ofertę firmy Taconova ze wszystkich obszarów produktowych, włącznie z całym asortymentem pomp

Nowa strona internetowa z naciskiem na serwis

Spółka intensywnie pracuje także nad swoją nową stroną internetową.

– Przy jej pomocy firma Taconova zamierza w dwójnasób podwyższyć poziom serwisu, kierując odwiedzających do pożądanych informacji przy możliwie jak najmniejszej liczbie kliknięć. Nowoczesna, estetyczna grafika zapewnia przyjemne korzystanie ze strony, a praktyczne funkcje umożliwiają prostą obsługę. Nasze hasło Comfort Solutions nie powinno być w końcu pustą obietnicą – przekonuje prezes Tacanova.

Nowe cenniki na rok 2019 są dostępne we wszystkich językach i obowiązują od kwietniaNowe cenniki na rok 2019 są dostępne we wszystkich językach i obowiązują od kwietnia

Szczegółowe informacje na temat wysokowydajnych pomp obiegowych można znaleźć w nowej, kompaktowej broszurzeSzczegółowe informacje na temat wysokowydajnych pomp obiegowych można znaleźć w nowej, kompaktowej broszurze

Taconova Group

Taconova Group z siedzibą w Zurychu (Szwajcaria), jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań hydraulicznych do zastosowań grzewczych, sanitarnych i solarno-energetycznych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Kluczowe kompetencje marki obejmują równoważenie hydrauliczne, armaturę, systemy ogrzewania podłogowego, technikę systemową oraz pompy. Najważniejszymi rynkami zbytu dla firmy Taconova są Szwajcaria, Niemcy, Austria, Włochy i Polska.

Taconova jest spółką-córką międzynarodowej grupy Taco Family of Companies z siedzibą w Cranston w USA.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas