Facebook

Przepompownia Aqualift F Basic

Nowa przepompownia Aqua­lift F Basic firmy Kessel to kompaktowe urządzenie do odprowadzania ścieków domowych. Grube ścianki zbiornika gwarantują jego wytrzymałość, a dzięki teleskopowej nasadzie zabudowa w ziemi jest wygodna w realizacji. Płaskie powierzchnie przeznaczone do nawiercenia otworów umożliwiają podłączenie dodatkowych dopływów bezpośrednio na miejscu budowy.
Urządzenie jest wyposażone w pompę STF1300 przeznaczoną do ścieków zawierających fekalia. Dostępne wersje Mono lub Duo ze sterowaniem przy pomocy przełącznika pływakowego lub urządzenia sterującego sprawiają, że przepompownia Aqualift F Basic sprosta różnym wymaganiom. Obsługa urządzenia sterowniczego jest przyjazna dla użytkownika i intuicyjna. Dodatkowe bezpieczeństwo w trakcie użytkowania zapewnia zintegrowana funkcja alarmowa. Swobodnie zawieszone pompy nie dotykają ścian zbiornika, dzięki czemu zapewniona jest odpowiednia izolacyjność akustyczna. Dzięki montażowi za pomocą szybkozłącza, pompa może zostać bardzo łatwo wyjęta i serwisowana.
Szczególną zaletą jest gotowość urządzenia do działania bezpośrednio po podłączeniu oraz możliwość przezbrojenia wersji jednopompowej w dwupompową w trakcie użytkowania.
Przepompownia może w pełni obsługiwać prywatne gospodarstwa domowe oraz niewielkie placówki komercyjne. Urządzenie odprowadza ścieki z przyborów sanitarnych, takich jak toalety, prysznice i umywalki.
www.kessel.pl

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas