Facebook

Monoblokowa pompa ciepła HPA-O 8CS Plus

Wysokosprawne pompy ciepła Stiebel Eltron typu monoblok przeznaczone są do ogrzewania domu, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia pomieszczeń. Urządzenia są wydajne i ciche – poziom mocy akustycznej wynosi jedynie 50 dB. Ze względu na małą emisję dźwięku pompy mogą być stosowane nawet w wąskich przestrzeniach między budynkami. Nadają się zarówno do budynków modernizowanych, w których dokonuje się zmiany starego systemu grzewczego i wymiany starych pieców na ogrzewanie ekologiczne oraz nowo budowanych obiektów. Nowoczesna technologia inwerterowa zapewnia wysoką wydajność. Konstrukcja monoblokowa zapewnia bezpieczeństwo i komfort. Urządzenie jest instalowane na zewnątrz, a wszystkie jego elementy (wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz) są hermetycznie zamknięte na etapie produkcji.

W zestawie oprócz pompy ciepła użytkownik otrzymuje moduł hydrauliczny HM Trend, który charakteryzuje się wysoką integracją istotnych elementów systemu grzewczego, co korzystnie wpływa na obniżenie czasu montażu i estetykę wykonania instalacji. W module HM Trend zintegrowano między innymi:

  • regulator pracy systemu WPM3, który zapewnia w pełni automatyczną pracę systemu pompy ciepła oraz regulację instalacji grzewczej w funkcji temperatury zewnętrznej,
  • elektroniczną pompę obiegową układu c.o. / c.w.u.,
  • wielostopniową grzałkę elektryczną o mocy maks. 8,8 kW,
  • naczynie przeponowe układu c.o. o pojemności 24 litrów,
  • zawór bezpieczeństwa.

Na zakup pompy ciepła typu monoblok można uzyskać dotację z rządowego programu Czyste Powietrze oraz ulgę podatkową.

www.stiebel-eltron.pl

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas