FacebookGoogle+

Bosch zaprosił na premierę kotłów Bosch Condens 9000i

Junkers-Bosch zaprezentował nową generację kotłów Bosch Condens 9000i. Premierowy pokaz urządzeń odbył się w warszawskim klubie The View, znajdującym się na 28 i 32 piętrze jednego z najnowocześniejszych budynków biurowych w Polsce. Z tarasu klubu rozciąga się imponujący widok na Warszawę. W wydarzeniu wzięli udział najważniejsi partnerzy Bosch i marki Junkers – instalatorzy i serwisanci wraz z osobami towarzyszącymi.

Premiera nowej generacji kotłów Bosch Condens 9000i odbyła się w warszawskim klubie The View

Premiera nowej generacji kotłów Bosch Condens 9000i odbyła się w warszawskim klubie The View

Kotły Bosch Condens 9000i oferują łatwą instalację i obsługę oraz nowoczesny design. Przemyślany na nowo układ komponentów we wnętrzu znacząco ułatwia montaż, uruchomienie oraz serwisowanie. Instalator ma wystarczającą ilość miejsca do pracy:
każdy element urządzenia jest łatwo dostępny. Kocioł będzie oferowany w czterech
wariantach mocy: 20, 30, 40 i 50 kW, z wysoką modulacją do 1:10 (np. kocioł o mocy nominalnej 30 kW może pracować z mocą już od 3 kW).

Kocioł Bosch Condens 9000i

Kocioł Bosch Condens 9000i

Litera „i“ w nazwie nowej linii kotłów Bosch Condens 9000i oznacza możliwość komunikacji za pośrednictwem Internetu. Właściciel domu i jego mieszkańcy instalując opcjonalny moduł mogą wygodnie obsługiwać kocioł za pomocą aplikacji JunkersHome zainstalowanej na smartfonie lub tablecie.

Nowe urządzenia zostały zaprojektowane z dbałością o detale wzornicze

Nowe urządzenia zostały zaprojektowane z dbałością o detale wzornicze

rezentację nowości przygotowano w atrakcyjnej formie wizualnej

Prezentację nowości przygotowano w atrakcyjnej formie wizualnej

Pokaz nowego urządzenia został przeprowadzony z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod techniki świetlnej, wizualnej i dźwiękowej. Uczestnicy Premiery mieli też okazję zapoznać się z nowymi urządzeniami i poznać więcej szczegółów technicznych.
Spotkanie poprowadził Tomasz Kammel, a jedną z atrakcji wieczoru był koncert zespołu Blue Cafe.  Rozpoczęcie sprzedaży nowej generacji kotłów  jest planowane na jesień tego roku.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas