FacebookGoogle+

De Dietrich udostępnia nowy katalog produktów

Firma De Dietrich udostępniła nowy katalog produktów oraz cenniki obowiązujące od 1 marca 2017 roku. Dokumenty w formacie PDF, xls, a także interaktywny e-katalog można pobrać ze strony internetowej De Dietrich (www.dedietrich.pl). Katalog jest dostępny także w wersji drukowanej dystrybuowanej przez przedstawicieli handlowych producenta.

Wydanie nowego katalogu związane jest nie tylko z korektą cen urządzeń i części zamiennych, ale także z wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów, takich jak klasyczny kocioł gazowy Zena MS 24 MI Plus. W drugim kwartale jest planowane wprowadzenie wysokowydajnych, polikrystalicznych paneli fotowoltaicznych Inisol Power Set.

Na szczególną uwagę zasługuje interaktywny e-katalog, który jest nie tylko prezentacją wszystkich dostępnych obecnie w sprzedaży urządzeń marki De Dietrich i Baxi, ale posiada też szereg przydatnych funkcji. Publikacje można przeglądać automatycznym trybem odtwarzania albo korzystając z funkcji przewracania stron. E-katalog zawiera odnośniki do kart urządzeń, folderów technicznych, instrukcji oraz zeszytów projektowych.

Pakiet przydatnych narzędzi pozwala robić w katalogu własne notatki w formie cyfrowych karteczek post-it, a także rysunki i zakreślenia. Wybrane strony można zaznaczać i przechowywać jako zakładki, zapisać w formacie PDF i wydrukować. Katalog posiada rozbudowaną wyszukiwarkę i funkcję bezpośredniego zapisywania całego dokumentu.
Katalog jest dostępny w dwóch wersjach: Technika Domowa i Technika Komercyjna.
De Dietrich to jedna z najstarszych marek w branży grzewczej na świecie. W 2009 roku, po połączeniu Grupy De Dietrich Remeha i Baxi Group, powstało trzecie co wielkości przedsiębiorstwo w Europie w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatycznych, wytwarzania ciepłej wody i usług. Marka koncentruje się na zapewnieniu swoim klientom wysokiego komfortu, oszczędności energii oraz ograniczeniu emisji substancji szkodliwych do środowiska.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas