FacebookGoogle+

Bieg Instalatora coraz bliżej

Już 14 maja w Bydgoszczy odbędzie się III Bieg Instalatora – impreza łącząca przełajowy bieg na dystansie 10 km oraz integracyjne spotkanie towarzyskie i rodzinne. Bieg rozgrywany jest tradycyjnie w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”.

 Organizatorem Biegu Instalatora jest portal branżowy HVACR.pl, a wsparcie zapewniają firmy i instytucje branżowe, w tym sieć hurtowni Eko-Instal, która jest patronem tytularnym imprezy.

– Bardzo spodobał nam się pomysł nieformalnego spotkania z naszymi klientami i partnerami oraz instalatorami, którzy nas jeszcze nie znają, na bliskim nam gruncie szlachetnej rywalizacji sportowej – wyjaśnia Paulina Chabowska z hurtowni Eko-Instal.

Od początku Bieg Instalatora jest też oficjalną imprezą towarzyszącą Międzynarodowym Targom Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan (tegoroczne jubileuszowe 25. targi odbywają się w dniach 16-18 maja), co znajduje odzwierciedlenie w specjalnej kategorii „wod-kan”. Mogą w niej startować zawodnicy profesjonalnie zajmujący się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi (w tym oczyszczalniami ścieków).

Możliwość wystartowania w kategorii „instalator” czy „wod-kan” – zarówno indywidualnie, jak i drużynowo (co najmniej 3 osoby) – to jeden z największych wyróżników i atrakcji Biegu Instalatora. Impreza jest jednak otwarta dla wszystkich biegaczy, którzy mają możliwość zdobycia jednego z najbardziej nietypowych medali biegowych: odlewanego klucza instalatorskiego.

Od tego roku startując w Biegu Instalatora, uczestnicy biegną nie tylko dla własnej satysfakcji – wspierają również proces rehabilitacji niepełnosprawnej Darii Biel (www.pomagam.pl/DariaBiel), która marzy o wózku sportowym, by móc startować w biegach wraz z tatą.

Bieżące informacje na temat imprezy można śledzić na facebookowym profilu Biegu (www.facebook.pl/bieginstalatora). Zapisy prowadzone są online pod adresem: bit.ly/bieginstalatora2017_zapisy.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas