Facebook

Instalacje On Tour – rekord czasowy w Warszawie

Dwie minuty i 8 sekund to, jak do tej pory, najlepszy czas tegorocznych Instalacji On Tour, czyli eliminacji do Mistrzostw Polski Instalatorów 2018. Wywalczył go Kamil Owczarek podczas ostatnich rozgrywek w Warszawie (23 czerwca). Niespodzianką było również to, że na drugim miejscu podium stanęła kobieta-instalator: Magdalena Rędzińska (czas:2:16). Trzecie miejsce należało do Artura Marszałkiewicza (2:45).

Podczas eliminacji konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej z 15 lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w czasie targów Instalacje w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze dziewięć miast, w tym: Wrocław, Zielona Góra, Gdańsk, Bydgoszcz i Olsztyn.

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: Afriso, Broetje, Grundfos, Tece oraz Vogel&Noot.