FacebookGoogle+

Premiera programu Hitachi Partner Program

Marka Hitachi, producent rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania, ogłosiła start nowego programu lojalnościowego dla partnerów biznesowych – Hitachi Partner Program. Każda firma, która podpisała umowę partnerską na sprzedaż urządzeń Hitachi może korzystać z urozmaiconej palety nagród.

Premiera naszego programu lojalnościowego, stworzonego wyłącznie dla naszych Hitachi Partnerów to kolejny krok, który poczyniliśmy w kierunku budowania najlepszych relacji z otoczeniem biznesowym. Ponieważ baza firm, które z nami współpracują nieustannie się powiększa postanowiliśmy już na początku tego roku rozpocząć intensywne prace nad uatrakcyjnieniem oferty dla nich. Efektem jest wyjątkowy program lojalnościowy, pełen atrakcyjnych nagród – mówi Rafał Nowak, Dyrektor Sprzedaży HVAC Polska i Ukraina w Johnson Controls International.

Zapraszamy wszystkich Partnerów Hitachi do korzystania z programu i wymiany zgromadzonych punktów. Wśród atrakcji, które oferujemy każdy może znaleźć coś dla siebie i swojej firmy. W ramach programu proponujemy rozmaite nagrody dla pracowników, ale także te pozwalające na odreagowanie codziennych stresów, spędzenie aktywnego czasu z rodziną czy przeżycie niezwykłej przygody – dodaje Rafał Nowak.

Hitachi Partner Program, dostępny z poziomu extranetu strony internetowej klimatyzacjahitachi.pl jest bardzo prosty w obsłudze. Uczestnicy gromadzą punkty przyznawane za kolejne transakcje, a następnie wymieniają je na nagrody. Podobnie jak bohaterowie gier komputerowych, zbierając punkty pokonują także poziomy zaawansowania – od MICRO do BIG.

Więcej szczegółów na temat programu oraz formularz zgłoszeniowy dla firm chcących dołączyć do Hitachi Partner Program można odnaleźć na stronie internetowej www.klimatyzacjahitachi.pl. Wszelkie zapytania dotyczące możliwości otrzymania statusu Hitachi Partner należy kierować na adres mailowy: sales@klimatyzacjahitachi.pl

Hitachi
Marka Hitachi to producent rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania. Od 60 lat dostarcza rozwiązania klimatyzacyjne do budynków mieszkalnych, dla sektora handlu i usług oraz przemysłu. Produkty marki Hitachi łączą w sobie zaawansowaną technologię i wysoką wydajność. Pięć zakładów produkcyjnych dostarcza elementy systemów HVAC na rynek europejski – w tym fabryka z centrum badawczym w Hiszpanii. Hitachi wytwarza 4,5 miliona klimatyzatorów rocznie. Oprócz rozwiązań grzewczych i klimatyzacyjnych Hitachi każdego dnia wprowadza innowacje w wielu dziedzinach: wytwarzania energii, systemach uzdatniania wody, systemach mobilnych, technologiach hybrydowych, zaawansowanym sprzęcie medycznym czy rozbudowywanych systemach przechowywania danych. Od grudnia 2015 marka Hitachi (w sektorze HVAC) stała się częścią firmy Johnson Controls.

Johnson Controls
Johnson Controls to firma funkcjonująca w zakresie zróżnicowanych technologii, świadcząca szeroko zakrojone usługi klientom w ponad 150 krajach. 130 tysięcy pracowników tworzy inteligentne budynki, rozwiązania energetyczne, zintegrowaną infrastrukturę i systemy transportu następnej generacji. Zaangażowanie w zróżnicowany rozwój sięga korzeni firmy, czyli roku 1885, kiedy wynaleziono pierwszy elektryczny termostat pokojowy.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas