FacebookGoogle+

Klimatyzatory komercyjne Mini PACi

Panasonic rozpoczął sprzedaż nowych jednostek zewnętrznych z linii Mini PACi Elite oraz Standard. Agregaty te – dostępne w wariantach od 3,6 do 6,0 kW – są przeznaczone dla małych obiektów komercyjnych. Urządzenia zyskały nową konstrukcje i sprężarkę najnowszej generacji, dzięki czemu oferują wyższą wydajność w mniejszej obudowie.
Nowa linia agregatów Mini PACi Elite z serii PE2 obejmuje dwa modele Standard o mocach 6 i 7 kW oraz trzy modele Elite o mocach 3,6 / 5 / 6 kW. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom i niewielkiemu ciężarowi urządzenia nie wymagają dużo przestrzeni na instalację. Przewody o długości 40 m zapewniają większą elastyczność w projektowaniu układu. Agregaty mogą być zintegrowane z jednostkami wewnętrznymi – kanałowymi, ściennymi, sufitowymi oraz kasetonowymi. Jednostki PACi zostały wyposażone w nową sprężarkę, większy wentylator i nowy wymiennik ciepła, co pozwoliło uzyskać wysokie wartości współczynnika
SEER: A++ i SCOP: A++. Jednocześ­nie oferują szeroki zakres pracy – chłodzenie przy temperaturze zewnętrznej nawet 46oC i ogrzewanie przy temperaturach rzędu do -20oC. Seria PE2 Elite jest kompatybilna ze sterownikiem CZ-RTC5A, który zapewnia pełną kontrolę nad systemem klimatyzacji i ogrzewania.
www.aircon.panasonic.eu/PL_pl

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas