FacebookGoogle+

Taconova otwiera własną spółkę w Polsce

Produkty marki Taconova od dawna są obecne na polskim rynku. Ich odbiorcami są wykonawcy, projektanci oraz partnerzy handlowi. W związku z konsekwentnym rozwojem działalności na przestrzeni ostatnich lat, szwajcarska firma postanowiła otworzyć własną spółkę handlową w Polsce.

Potwierdza to, że polski rynek jest obecnie jednym z kluczowych z punktu widzenia przedsiębiorstwa. Nowa siedziba i biuro Taconova Polska znajduje się w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 21/8.

Reorganizacja, w wyniku której powstała spółka Taconova Polska ma na celu dalsze podnoszenie wysokich standardów obsługi klientów i uproszczenie systemu sprzedaży.

Nieustannie dążymy do jeszcze lepszego poziomu obsługi oraz przepływu informacji, szybszego sporządzania ofert, krótszych terminów dostaw i wszystkiego, co usprawni nasze wzajemne relacje – oznajmia Krzysztof Janowski, prezes Taconova Polska.

W związku z utworzeniem nowej struktury od lipca obowiązywać będzie zmodyfikowany cennik złotówkowy, dzięki czemu również wszystkie faktury będą wystawiane w polskiej walucie. Jednocześnie przeliczenie cen na złotówki zagwarantuje ich ustabilizowanie przez kolejne kilka lat.

Taconova

Taconova Group jest szwajcarskim przedsiębiorstwem z ponad 50-letnim doświadczeniem w zakresie inteligentnych rozwiązań instalacyjnych. Podstawowe kompetencje firmy obejmują kompensację hydrauliczną, technikę rozdzielania mediów, technikę systemową oraz armaturę. Produkty Taconova są stosowane na całym świecie. Najważniejsze rynki grupy to Szwajcaria, Niemcy, Austria, Włochy i Polska.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas