FacebookGoogle+

Elektra ze Złotym Laurem Konsumenta 2017

W tegorocznym sondażu oceniającym popularność marek i jakość produktów, w kategorii Ogrzewanie Podłogowe, produkty marki Elektra zostały uznane za najbardziej rozpoznawalne i otrzymały Złoty Laur Konsumenta 2017.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów, usług i marek w wielu kategoriach. Zakrojony na skalę ogólnopolską sondaż przynosi producentom i usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie i wyróżniają się pod względem jakości?

O wynikach decydują wyłącznie konsumenci, którzy w ankietach telefonicznych, głosowaniu na stronie internetowej konkursu oraz w plebiscytach na partnerskich stronach internetowych wybierają, które produkty, marki polski konsument uważa za najlepsze i godne polecenia innym.

Elektra specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma została utworzona w 1985 roku i jest największym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej.

Zdobycie po raz kolejny nagrody Laur Konsumenta potwierdza silną pozycję rynkową oraz dużą rozpoznawalność marki.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas