FacebookGoogle+

Marki własne w Onninen Express – to się opłaca

Samoobsługowe hurtownie Onninen Express przechodzą metamorfozę. Zmienia się nie tylko ich wygląd, lecz przede wszystkim funkcjonalność, dostosowana do potrzeb współczesnego instalatora. W ramach szerokiej oferty wyrobów Onninen proponuje swoim klientom także produkty w markach własnych Onnline i Opal.

W sieci Onninen Express zastosowano najlepsze praktyki DIY dostosowane do koncepcji B2B. Znacząco poszerzono ofertę produktów dostępnych w oddziale. Wydłużeniu uległy również godziny otwarcia Expressów – od 7 do 16. Wszystkie samoobsługowe oddziały wyposażone są w nowoczesne czytniki kodów połączone z kolektorami danych, które znacząco us­praw­niają proces zakupowy. Towary ułożone są w czytelnym podziale na branżę elektryczną i hydrauliczną oraz ich docelowe zastosowanie, dzięki czemu instalatorzy mogą wygodnie i szybko zrobić zakupy prosto z półki. Klienci chętnie korzystają ze specjalnie wydzielonej strefy promocji, nowości i marki własnej Onnline. Produkty dostępne są od ręki, a w razie problemów klient może zawsze liczyć na pomoc i wsparcie techniczne ze strony profesjonalnej załogi.
Pobyt w oddziale Onninen Express to również dobra okazja do kontaktu z producentami i wymiany doświadczeń w gronie profesjonalistów. Nasi dostawcy, przedstawiciele renomowanych i dobrze rozpoznawalnych na rynku marek, często goszczą w Expressach w ramach dni otwartych, śniadań z dostawcami i szkoleń technicznych. To idealna platforma do wymiany doświadczeń.

Marki własne Onnline i Opal

Jakość i cena to podstawowe parametry wpływające na decyzje zakupowe konsumentów. Skłania to firmy do nieustannego poszukiwania właściwych proporcji i wprowadzania na rynek produktów w markach własnych, które pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji. Przy odpowiednio prowadzonej komunikacji i wsparciu marketingowym, marki własne rozwijają się prężnie we wszystkich kategoriach i segmentach rynku, również w sektorze produktów innowacyjnych i technicznych. W wielu branżach towary w marce własnej mają znaczący udział w całości sprzedaży. Dlaczego tak się dzieje?
Każdy producent działa w oparciu o kalkulację kosztów będących wypadkową wielu elementów, takich jak produkcja, sprzedaż, dystrybucja, badania, innowacyjność, marketing, promocja, reklama czy koszty utrzymania i funkcjonowania firmy. W ten sposób produkty oprócz faktycznych kosztów ich wytworzenia kumulują w sobie alokację wszelkich pozostałych kosztów producenta.

 
W przypadku, gdy duża sieć handlowa kontraktuje istotne ilości wyrobów, kalkulacja kosztowa producenta, który dostarczając jednorazowo duże partie towarów nie wykorzystuje własnych struktur sprzedaży i promocji, wypada znacznie korzystniej i ekonomicznie funkcjonuje na zupełnie innych zasadach.
Ogólnopolska hurtownia Onninen od wielu lat oferuje swoim klientom produkty w markach własnych Onnline i Opal. Warto dodać, że jest to marka obecna w całej Grupie Onninen, która prowadzi działalność na terenie Finlandii, Norwegii, Szwecji, Polski, Chin, Rosji i w Okręgu Bałtyckim. Onninen wykorzystuje potencjał całego koncernu, oferując tym samym wartość dodaną swoim klientom. Kupując towar w marce Onnline, klient otrzymuje dobrą jakość w bardzo dobrej cenie. Onninen działa w sektorze bardzo wymagającego rynku instalacyjno-budowlanego, gdzie takie aspekty jak niezawodność, wytrzymałość i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. Dlatego wszystkie wyroby Onnline, jak również ich producenci i podwykonawcy przechodzą bardzo uważną selekcję i kontrolę wyspecjalizowanych Product Managerów, którzy akceptując towar dają klientowi pewność, że ma on odpowiednią jakość dla rynku profesjonalnego. W doborze partnerów dla marki Onnline nie ma kompromisów. Produkty Onnline wyprodukowano tak, aby służyły długie lata i były konkurencyjne cenowo. Cechuje je profesjonalna jakość wykonania – są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi i środowiskowymi.

 
Spośród szerokiego wachlarza produktów w marce Onnline znaleźć można zarówno pojedyncze produkty, jak również całe systemy montażowe dostępne dla branż elektrycznej i sanitarnej, w tym duży wybór grzejników, ogrzewanie podłogowe, wyposażenie kuchni i łazienki, systemy mocowań, rury elektroinstalacyjne, kable i przewody, osprzęt instalacyjny, oprawy oświetleniowe, narzędzia.
Oferta produktów w marce Onnline stale się poszerza, a wszystkie produkty spełniają aktualne dyrektywy UE.


Marka Onnline to przede wszystkim dobra jakość, łatwość montażu i bezpieczeństwo użytkowania. Połączenie tych cech z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi doceniają nawet najbardziej wymagający instalatorzy.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w marce własnej
Onnline na www.onninen.pl.

 

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas