FacebookGoogle+

Bosch Security Systems zmienia nazwę

Z dniem 1 marca dział branżowy Bosch Security Systems zmienił nazwę na Bosch Building Technologies. Wynika to z faktu iż Bosch Security Systems oferuje znacznie szerszy zakres produktów i usług niż tylko rozwiązania z zakresu ochrony, bezpieczeństwa i komunikacji. Nowa nazwa tym samym lepiej definiuje szerszy zakres portfolio.

Dywizja składać się będzie z dwóch jednostek: jednostki zajmującej się globalną działalnością produktową oraz jednostki zajmującej się regionalną działalnością usługową w obszarze integracji systemów, która będzie działać w ośmiu krajach. W Polsce, tak jak dotychczas, będzie prowadzona jedynie działalność produktowa i nie jest planowane wprowadzenie działalności usługowej.

W ramach działalności produktowej w skali globalnej i w Polsce – prowadzonej w przyszłości pod nazwą Bosch Security and Safety Systems – będą kontynuowane dotychczasowe działania jako dostawcy systemów dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania, systemów sygnalizacji pożaru, dźwiękowych systemów ostrzegawczych, systemów kontroli dostępu oraz oprogramowania do zarządzania, które będą dostępne pod marką Bosch. Ofertę uzupełnią profesjonalne systemy dźwiękowe i systemy konferencyjne do przekazywania komunikatów głosowych, odtwarzania dźwięku i muzyki. Produkty nadal będą dystrybuowane poprzez sieć wyspecjalizowanych firm dystrybucyjnych oraz wybranych firm o statusie integratora systemów.

Jednostka działająca w obszarze integracji systemów w wybranych krajach będzie dostarczać zintegrowane rozwiązania dla obiektów komercyjnych. W zależności od regionu, oferta obejmie systemy zabezpieczeń dla budynków, usługi energetyczne i systemy automatyki budynków.

W obszarze działalności produktowej zostaną połączone dotychczasowe działania jednostek zajmujących się systemami dozoru wizyjnego, sygnalizacji włamania, sygnalizacji pożaru i kontroli dostępu oraz oprogramowaniem do zarządzania – utworzą one jeden dział pod nazwą Security.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas