FacebookGoogle+

Pompa ciepła HPA-O

Pompa ciepła HPA-O marki Stiebel Eltron to monoblokowe, kompaktowe urządzenie powietrze / woda, które ustawia się na zewnątrz budynku (w nowym lub modernizowanym budownictwie). Posiada funkcję chłodzenia aktywnego. Można ją wykorzystać do ogrzewania podłogowego oraz grzejnikowego, jak również do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Sterowana jest zależnie od aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Dzięki temu pompa działa wydajnie i oszczędnie (zmniejszone jest zużycie energii elektrycznej).

Urządzenie pracuje bardzo cicho, dodatkowo posiada również funkcję Silent Mode, która zapewniaprawie bezgłośną pracę w nocy. Jego zaletą jest również łatwość montażu (brak konieczności posiadania specjalistycznych uprawnień do obsługi obiegów chłodniczych).

Firma proponuje klientom EkoDotację Stop Smog, którą objęte zostały wybrane pompy ciepła powietrze i gruntowe w szerokim zakresie mocy (w tym również model HPA-O). Dzięki dotacji można otrzymać finansowanie montażu wybranego pakietu urządzeń, oszczędzając 5000 zł brutto. Na koszt Stiebel Eltron zostanie też przeprowadzone ich uruchomienie oraz regulacja. Na czas obowiązywania promocji obniżono ponadto ceny na wybrane pakiety pomp ciepła wraz z kompletnym osprzętem.
www.stiebel-eltron.pl

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas