FacebookGoogle+

Gazela Biznesu dla CentroClimy

Krakowska firma projektowo-wykonawcza CentroClima znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw według najnowszego rankingu „Pulsu Biznesu”. 11 marca w Warszawie, podczas uroczystej gali, przedstawiciele firmy po raz pierwszy odbiorą wyróżnienie – Super Gazelę Biznesu.

Nagroda przyznawana jest małym i średnim przedsiębiorstwom, które na tle konkurencji wyróżnia dynamiczny rozwój. Aby spełniać główne kryterium konkursu, należy przez trzy kolejne lata osiągnąć stały wzrost obrotów i odnotować zyski. Od 18 lat autorem rankingu jest zespół analityków Coface Poland, który na zlecenie dziennika ekonomicznego „Pulsu Biznesu” odpowiada za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Tytuł Gazeli Biznesu to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Obecność w tak prestiżowym rankingu buduje wiarygodność naszej marki w oczach partnerów biznesowych oraz wpływa na nawiązanie kolejnych relacji i kontaktów handlowych. Jest to również swego rodzaju rekomendacja dla naszych przyszłych klientów, ale także gratyfikacja pracowników, którzy na co dzień wpływają na ciągły rozwój firmy. To świadectwo doskonałej kondycji przedsiębiorstwa i dobra wróżba na cały 2019 rok – dodaje Dawid Kozyra, prezes zarządu CentroClima.

Na liście Gazel 2018 CentroClima zajęła 272 miejsce w kraju, odnotowując w latach 2015-2017 wzrost przychodów o 206,88%. W rankingu województwa (małopolskie) firma uplasowała się na 25 miejscu. CentroClima od ponad 10 lat działa w sektorze branży HVAC, wykonując instalacje wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania na terenie całej Polski.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas