Facebook

Gazownicy spotkali się w Kielcach

SI_2013_05VII Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas odbyły się w dniach 17-18 kwietnia w Kielcach. Impreza z każdym rokiem jest coraz większa.

Targi Expo-Gas są okazją do spotkania grona ekspertów z rynku gazowniczego oraz miejscem, w którym prezentowane są najnowsze rozwiązania technologiczne dla branży. W tegorocznej edycji wzięło udział 103 wystawców z ośmiu krajów – Niemiec, Belgii, Czech, Austrii, Francji, Danii, Litwy i Polski. Tematyka targów obejmuje sieci gazowe, urządzenia, materiały i osprzęt, stacje redukcyjne, tłocznie oraz odbiorniki gazowe, aparaturę kontrolno-pomiarową i automatykę dla gazownictwa, bezpieczeństwo czy ochronę środowiska.
Ważną częścią wystawy są konferencje, warsztaty oraz referaty. W tym roku odbyły się warsztaty szkoleniowe „Standardy Techniczne Izby Gospodarczej w działalności przedsiębiorstw gazowniczych” oraz konferencja „Miniona dekada branży – ocena i prognozy” organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa. W seminariach wzięli udział przedstawiciele środowisk naukowych i branżowych, uniwersytetów, szkół wyższych a także firmy związane z gazownictwem.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas