Facebook

Umywalki nablatowe firmy Sanplast

SI_2014_07-08Umywalki nablatowe są montowane na blacie łazienkowym. Takie rozwiązanie oznacza oddzielenie przestrzeni blatu od umywalki, co znacznie ułatwia utrzymanie w czystości obu tych elementów, a ponadto umożliwia dowolnie wykorzystanie przestrzeni pod umywalką. Artykuł prezentuje produkty tego typu firmy Sanplast.

Umywalki nablatowe nadają się do aranżowania wnętrza każdej łazienki, pełniąc rolę nietuzinkowych elementów dekoracyjnych. Mogą być stosowane zarówno w łazienkach w mieszkaniach i domach, jak i w obiektach komercyjnych. Oprócz walorów estetycznych rozwiązania tego typu oferują zwiększoną funkcjonalność, w postaci większej ilości miejsca na przybory toaletowe, kosmetyki czy odłożenie biżuterii.

Umywalka nablatowa Sanplast serii Free Line

Umywalka nablatowa Sanplast serii Free Line

Umywalki nablatowe Sanplast

Przykładem produktów tego rodzaju są prostokątne umywalki nablatowe serii Free Line i Space Mineral firmy Sanplast. Modele wykonane są z nowoczesnego odlewu mineralnego. Właściwości materiału powodują, że umywalki nie ulegają odbarwianiu, a ich gładka powierzchnia zapobiega rozwojowi bakterii. Odlew mineralny posiada wysokie walory estetyczne, wynikające z możliwości kształtowania go, a przez to uzyskiwania różnych efektów stylistycznych, poprzez łączenie go np. z meblami łazienkowymi czy blatami wykonanymi z różnych materiałów (lakierowany MDF, drewno, kamień itp.).

Umywalka nablatowa Sanplast serii Space Mineral

Umywalka nablatowa Sanplast serii Space Mineral

Zastosowanie

Produkty obu serii występują w dwóch wariantach wymiarowych – z otworem Ć35 mm na baterie lub bez, co pozwala na łączenie ich z różnymi rodzajami armatury. Odpowiednio wyprofilowana głębokość misy w obu przypadkach zapewnia wysoki komfort użytkowania. Zastosowane nowoczesne wzornictwo bardzo dobrze harmonizuje z różnorodnym wyposażeniem łazienki. Umywalkę można dopasować do zaaranżowanej już wcześniej przestrzeni. Sanplast oferuje gamę produktów zarówno w opcjach standardowych, jak i indywidualnych, zapewniając możliwość wykonania wersji na inwestycje według własnego projektu.

Opracowano na podstawie
materiałów firmy Sanplast

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas