Facebook

Komplety odpływowo-przelewowe Multiplex firmy Viega

SI_04_2015Nowe komplety odpływowo-przelewowe Multiplex Visign M9 i Multiplex Trio Visign MT9 pozwalają zwiększyć komfort kąpieli w wannie. Dotknięcie obrotowej rozety umożliwia podniesienie poziomu wody o dodatkowe pięć centymetrów.

Komplety odpływowo-przelewowe Multiplex firmy Viega należą do klasycznych już elementów wyposażenia łazienki tego producenta. Decyduje o tym przede wszystkim ich wysoka funkcjonalność – wynikająca z połączenia funkcji odpływu i przelewu, a opcjonalnie także dopływu wody do wanny. Ważnym aspektem jest również eleganckie, minimalistyczne wzornictwo. Seria Multiplex z różnymi zestawami wyposażeniowymi została wyróżniona nagrodami takimi jak Designpreis Deutschland czy Red Dot Award.

Nowe komplety Multiplex pozwalają podnieść poziom wody o 5 centymetrów poprzez delikatne dotknięcie rozety

Nowe komplety Multiplex pozwalają podnieść poziom wody o 5 centymetrów poprzez delikatne dotknięcie rozety

Nowe modele

Nowe modele Multiplex Visign M9 i Multiplex Trio Visign MT9 oferują kolejne udogodnienie zapewniające przyjemną i komfortową kąpiel. Jedno dotknięcie obrotowej rozety pozwala napełnić wannę do poziomu o pięć centymetrów wyższego niż standardowo. Lekkie pociągnięcie wystarczy natomiast, by woda opadła z powrotem do normalnego poziomu. W obu przypadkach funkcja przelewu cały czas pozostaje aktywna. Jeśli przelew nie jest podwyższony, woda po prostu odpływa przez rozetę. Delikatne naciśnięcie zamyka otwór. Woda spływa wtedy po górnej krawędzi i wanna może zostać napełniona większą ilością wody. Otwieranie i zamykanie odpływu odbywa się w normalny sposób, poprzez przekręcenie rozety o pół obrotu.

Zasada działania nowego kompletu odpływowo-przelewowego Multiplex

Zasada działania nowego kompletu odpływowo-przelewowego Multiplex

Wersje produktu

Nowe komplety można instalować we wszystkich oferowanych na rynku wannach ze standardowym otworem przelewowym. Produkt jest dostępny w trzech rozmiarach, pod nazwami Multiplex M9 i Multiplex Trio MT9. Do wyboru jest wersja chromowana lub w kolorze stali nierdzewnej. Firma Viega opracowała również zestaw przezbrojeniowy do kompletów odpływowo-przelewowych Multiplex. Składa się on z kołnierza mocującego i obrotowej rozety. W ten sposób inne modele również mogą zostać uzupełnione o funkcję dodatkowego napełniania wanny.

Opracowano na podstawie
materiałów firmy Viega

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas