Facebook

Targi Expo-Gas integrują branżę

SI_06_2015VII Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas odbyły się w dniach 22-23 kwietnia w obiektach Targów Kielce. Impreza rozrasta się z każdą kolejną edycją.

Expo-Gas jest okazją do spotkania się ekspertów z branży gazowniczej, poznania innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz budowania relacji biznesowych i handlowych. W siódmej edycji wydarzenia wzięło udział 114 firm z Polski, Czech, Francji, Chin, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Białorusi i Ukrainy. Wystawcy prezentowali swoje technologie na powierzchni ponad 2,5 tys. m2. Wystawę obejrzało niemal 3,5 tys. profesjonalnych zwiedzających.
Prócz samej wystawy, impreza jest również miejscem spotkań kadry naukowej i branżowych praktyków. Podczas specjalistycznych konferencji i wykładów podnoszone są najważniejsze tematy dla sektora gazowniczego. W programie VIII edycji znalazła się konferencja „Potencjał rozwojowy polskiego rynku gazu”, dotycząca m.in. gazu ziemnego w kontekście OZE, perspektyw dla sektora gazowniczego czy sieci dystrybucyjnej gazu ziemnego.
Z edycji na edycję targi Expo-Gas rosną we wszystkich obszarach – powierzchni ekspozycyjnej, liczby wystawców i zwiedzających. Rozwój, który impreza odnotowała także w tym roku, świadczy zarówno o potrzebie organizowania tego typu spotkań, jak i umacniającej się pozycji branży.
Byliśmy przygotowani na mniejszą frekwencję, ale targi pozytywnie nas zaskoczyły. Nie żałujemy, że przyjechaliśmy na kolejną edycję. Pokazaliśmy nasz nowy wyrób – gazomierz inteligentny. Dzięki targom możemy zaznaczyć swoją obecność na rynku gazowniczym, spotkać konkurencję i współpracujące firmy – podsumowuje wydarzenie Ewa Daniszewska, kierownik działu sprzedaży Apator Metrix.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas