Facebook

Danfoss na Hannower Messe 2017

Łączność i komunikacja to najważniejsze zagadnienia, które będą prezentowane na stoisku firmy Danfoss podczas targów Hannower Messe 2017.

Komunikacja to kluczowy aspekt pozwalający na osiągnięcie większej wydajności –  niezależnie od tego, czy kontroluje się maszyny i całe linie produkcyjne, monitoruje nowoczesne systemy nadzoru ruchu czy dystrybucję energii. Łączność umożliwia zaawansowane pomiary, analizę i wykorzystanie danych. Łączność i komunikacja stanowią także podstawę wszystkich rozwiązań w ramach idei Przemysłu 4.0.

Firma Danfoss podczas targów pokaże swoim klientom innowacyjne rozwiązania z dziedziny przemysłu maszynowego, budynków, energii i  przemysłu morskiego, uporządkowane w ramach czterech filarów:

  • Połączone systemy: fizyczne połączenie technologii pozwala osiągnąć znaczne oszczędności i dużą elastyczność,
  • Połączona inteligencja: dostępność w czasie rzeczywistym i pełna analiza danych umożliwiają ścisłą kontrolę i przewidywalność,
  • Połączona odpowiedzialność: rozwiązania Danfoss są zaprojektowane z myślą o wydajności przyjaznej dla środowiska i przyczyniają się do znacznego ograniczenia emisji CO2,
  • Połączone innowacje: sieciowy dostęp do danych w różnych gałęziach przemysłu umożliwia gromadzenie doświadczeń i spostrzeżeń oraz napędza innowacje.

Danfoss na targach Hannower Messe 2017:
Hall 14, Stoisko H30

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas