Facebook

Targi Grupy SBS odwiedziło 3,5 tys. osób

Systemy Instalacyjne 06/2017Szóste Targi Grupy SBS odbyły się w dniach 25-26 kwietnia w podłódzkim Strykowie. W wydarzeniu wzięli udział specjaliści z branż: instalacyjnej, sanitarnej, grzewczej i sieci zewnętrznych. 

Podczas targów Grupy SBS na stoiskach i w innych formach ekspozycyjnych zaprezentowało się 106 marek z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą rynkową, w tym z portfolio marek własnych Grupy SBS: Keller, Nanopanel i Delfin. Wśród pokazanych rozwiązań znalazło się wiele nowości, zarówno zmodernizowane wersje produktów, jak i zupełnie nowe urządzenia czy systemy.

Stoisko firmy Grundfos

Przez dwa dni targi Grupy SBS odwiedziło około 3,5 tys. osób. Byli to zarówno przedstawiciele hurtowni Grupy SBS, jak i instalatorzy czy projektanci. Dotarcie na wydarzenie ułatwiła przygotowana przez organizatora akcja autokarowa. Dużą grupę odwiedzających stanowili uczniowie szkół technicznych.

Stoisko firmy KAN

Wyróżnikiem targów Grupy SBS jest swobodna atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych. Elementem podkreślanym przez wystawców jest możliwość uzyskania bezpośredniej informacji zwrotnej od odbiorców rozwiązań.– Kontakt z szeroką i sprofilowaną grupą instalatorów, która trafia na Targi SBS, jest dla nas bardzo ważny. Z jednej strony możemy pokazać nowości i ułatwienia, które podnoszą komfort pracy, z drugiej – dostać informację zwrotną na temat tych produktów, które już są w ofercie – komentuje wydarzenie Andrzej Zarębski – kierownik ds. produktu w firmie Grundfos.

Stoisko firmy ESBE

Stoisko firmy De Dietrich

Prócz dopracowanych ekspozycji merytorycznych, wystawiające się firmy przygotowały dla swoich gości liczne atrakcje. Podczas targów odbywały się zawody i konkursy dla uczestników, zorganizowano także strefę wypoczynkową z rozstawionymi leżakami. Goście mogli również bezpłatnie korzystać ze strefy gastronomicznej.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas