Facebook

Gazownicy spotkali się na targach Expo-Gas

Systemy Instalacyjne 06/2017Targi Techniki Gazowniczej Expo-Gas organizowane w Targach Kielce to wydarzenie gromadzące ekspertów z branży gazowniczej i prezentujące innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dziewiąta edycja imprezy odbyła się w dniach 26-27 kwietnia.

Na targach Expo-Gas 2017 pojawiło się 114 wystawców. Producenci i dostawcy rozwiązań zaprezentowali na swoich stoiskach: sieci, urządzenia i odbiorniki gazowe, aparaturę kontrolno-pomiarową, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu. Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem środowiska, co przełożyło się na wysoką frekwencję.

Na Expo-Gas 2017 zaprezentowało się 114 wystawców

Podczas pierwszego dnia targów odbyła się konferencja zatytułowana „Gaz ziemny jako wsparcie dla bezpieczeństwa rynku energii i ochrony środowiska”. Spotkanie – poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień branży gazowniczej – zgromadziło w Centrum Kongresowym Targów Kielce liczne grono słuchaczy. Oficjalne rozpoczęcie konferencji poprowadził Łukasz Kroplewski – prezes zarządu Izby Gospodarczej Gazownictwa

Expo-Gas gromadzi ekspertów z branży gazowej oraz daje możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi

Uroczysta gala Targów Expo-Gas

Tradycyjnie podczas Targów Expo-Gas nagrodzone zostały najlepsze produkty prezentowane podczas wystawy. W trakcie uroczystej gali wręczone zostały medale i wyróżnienia Targów Kielce, nagrody specjalne Izby Gospodarczej Gazownictwa, a także odznaczenia państwowe Ministerstwa Energii „Zasłużony dla przemysłu naftowego i gazowniczego”.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas