Facebook

Junkers-Bosch zaprezentował pompę ciepła Bosch Compress 7000i AW

20 czerwca marka Junkers-Bosch zaprosiła wyróżniających się partnerów biznesowych – przedstawicieli firm instalacyjnych i serwisowych – na wydarzenie w ogrodach i gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Z inicjatywy marki Junkers-Bosch spotkała się liczna grupa przedstawicieli firm instalacyjnych i serwisowychZ inicjatywy marki Junkers-Bosch spotkała się liczna grupa przedstawicieli firm instalacyjnych i serwisowych

Głównym celem spotkania było przedstawienie uczestnikom nowej powietrznej pompy ciepła Bosch. Model Bosch Compress 7000i AW wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką efektywnością. Podczas imprezy goście mogli się zapoznać z jego wszystkimi walorami.

Spotkanie w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w WarszawieSpotkanie w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

Nowa konstrukcja wejdzie do sprzedaży na jesieni tego roku. Prócz prezentacji urządzenia wieczór wypełniły liczne atrakcje. Impreza odbywała się zarówno w ogrodach BUW położonych na dachu budynku, jak i wewnątrz Biblioteki.

Prezentacja nowego rozwiązania Bosch – na scenie (od lewej): Robert Pałka – dyrektor sprzedaży marki Junkers-Bosch, Piotr Narkiewicz – kierownik marketingu Bosch Termotechnika, Krzysztof Ciemięga – dyrektor generalny Bosch TermotechnikaPrezentacja nowego rozwiązania Bosch – na scenie (od lewej): Robert Pałka – dyrektor sprzedaży marki Junkers-Bosch, Piotr Narkiewicz – kierownik marketingu Bosch Termotechnika, Krzysztof Ciemięga – dyrektor generalny Bosch Termotechnika

Zakończenie wieczoru w BUW – występ zespołu FeelZakończenie wieczoru w BUW – występ zespołu Feel

Spotkanie uświetnili artyści i performerzy, którzy zaprezentowali m.in. pokaz podniebnego tańca i malowanie obrazów światłem. Zwieńczeniem wieczoru był występ zespołu Feel.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas