Facebook

Zymetric zaprosił projektantów do Łodzi

21 września na torze Łódź odbyła się impreza wieńcząca program: „Wielkie testowanie – zaprojektuj system HVAC z Zymetric”. W wydarzeniu dedykowanym projektantom branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej wzięło udział ponad 200 osób.

Goście osobiście mogli przekonać się o szybkości najlepszych aut sportowych, m.in. Lamborghini Gallardo, Porsche 911, Ferrari California, Subaru Impreza, Nissan GTR, a także przyswoić wiedzę z zakresu bezpieczeństwa jazdy.

Na najnowszym i najlepszym torze przeznaczonym do jazd doszkalających niezapomnianym przeżyciem była możliwość sprawdzenia osiągów aut sportowych oraz swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów. Dodatkowo uczestnicy eventu brali udział w innych konkurencjach motoryzacyjnych m.in. jeździe w alkogoglach symulujących 1,5%o alkoholu we krwi, czy zmianie koła na czas. Fachowej porady, jak się zachować podczas wypadku na drodze udzielali także ratownicy medyczni.

Event Zymetric, to jednak nie tylko adrenalina sportowa. W trakcie wydarzenia miał miejsce przedpremierowy pokaz najnowszej generacji systemów Midea VRF – serii V6. Zaproszeni goście jako pierwsi w Polsce oraz trzeci kraj na świecie mieli okazję zobaczyć system, którego oficjalne wprowadzenie na rynek odbędzie się z początkiem 2018 roku.

Inżynierowie serwisu Zymetric wraz z menedżerami produktu Midea z Chin zaprezentowali możliwości nowego systemu i udzielali wyczerpujących informacji na stoisku wystawowym strefy V6.

Zwieńczeniem imprezy był uroczysty bankiet, wręczenie nagród uczestnikom Zymetric V6 Speed Challenge oraz zabawa przy muzyce. Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie www.poczujmocV6.pl.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas