Facebook

Oficjalne otwarcie spółki Taconova Polska

W związku z dynamicznym rozwojem działalności na przestrzeni ostatnich lat, szwajcarska firma Taconova uruchomiła niedawno własną spółkę handlową w naszym kraju – Tacanova Polska. Uroczysta impreza z tej okazji odbyła się w dniach 20-21 października w Dolsku, niedaleko Poznania.

Miejscem spotkania był kompleks „Villa Natura”, malowniczo położony nad brzegiem jeziora Dolskie Wielkie. Podczas części oficjalnej krótkie przemówienia wygłosili: Ralph Seewald, prezes Taconova Group, Krzysztof Janowski, prezes Taconova Polska i Alexander Braun, prezes niemieckiego oddziału firmy. Podziękowali oni partnerom handlowym za owocną współpracę przez ostatnie lata i opowiedzieli o planach na przyszłość.

Impreza z okazji otwarcia Taconova Polska odbyła się w malowniczo położonym kompleksie „Villa Natura” nad jeziorem Dolskie WielkieImpreza z okazji otwarcia Taconova Polska odbyła się w malowniczo położonym kompleksie „Villa Natura” nad jeziorem Dolskie Wielkie

Powstanie polskiej spółki Taconova to wspólny sukces nas wszystkich i jestem pewien, że lokalna struktura pozwoli nam na dalsze podnoszenie wysokich standardów obsługi klienta i optymalizację procesów sprzedażowych – powiedział Krzysztof Janowski.

Przemówienie Krzysztofa Janowskiego, prezesa Taconova PolskaPrzemówienie Krzysztofa Janowskiego, prezesa Taconova Polska

Po części oficjalnej goście wysłuchali prelekcji znanego trenera Aleksandra Sienkiewicza na temat nowej psychologii sprzedaży, a później wszyscy spotkali się na kolacji i grillu. Program wieczorny obejmował również efektowny pokazu iluzji, który poprowadził Tomasz Jusza.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prelekcja znanego trenera sprzedaży Aleksandra SienkiewiczaDużym zainteresowaniem cieszyła się prelekcja znanego trenera sprzedaży Aleksandra Sienkiewicza

Aktualna siedziba i biuro Taconova Polska znajduje się w Poznaniu, przy ul. Wrocławskiej 21/8. W skład zarządu wchodzą Krzysztof Janowski i Ralph Seewald. Koordynacją sprzedaży w biurze zajmują się Patrycja Okupniak i Agnieszka Kmieciak. Zespół przedstawicieli handlowych to: Jacek Kuczborski, Konrad Jaworski i Andrzej Komasiński. Mapa regionów znajduje się na stronie internetowej firmy Taconova.

Iluzjonista Tomasz Jusza pokazał gościom wiele efektownych sztuczekIluzjonista Tomasz Jusza pokazał gościom wiele efektownych sztuczek

Taconova Group
Taconova Group jest szwajcarskim przedsiębiorstwem z tradycjami i ponad 55-letnim doświadczeniem w zakresie inteligentnych rozwiązań instalacyjnych. Podstawowe kompetencje firmy obejmują kompensację hydrauliczną, technikę rozdzielania mediów, technikę systemową oraz armaturę. Produkty Taconova są znane i stosowane na całym świecie. Najważniejsze dla firmy rynki zbytu to Szwajcaria, Niemcy, Austria, Włochy i Polska.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas