Facebook

Geberit i Koło na targach Warsaw Home

Warsaw Home to czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Wśród tegorocznych wystawców znalazły się także stoiska Geberit i Koło.

Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

W pięciu halach o łącznej powierzchni 120 tys. m² swoje stoiska zaprezentowało około 800 wystawców z sektorów Furniture, Kitchen & Dining, Interior Finish oraz Deco. Wśród nich znalazły się także marki Geberit oraz Koło. Ekspozycja produktów z serii ceramicznych i meblowych, zorganizowana na powierzchni 320 m², była dobrą okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami.

Z zainteresowaniem odwiedzających spotkała się nowa linia umywalek marki Koło VariForm. Wyróżnia się ona wielością rozwiązań, nowoczesnym designem oraz możliwością łatwego dopasowania do każdej łazienki, zarówno pod względem stylu, jak i gabarytu czy sposobu montażu. Wszechstronność i elegancja tej serii sprawiają, że dobrze trafia ona w potrzeby architektów i projektantów wnętrz.

Wśród licznych produktów, zaprezentowanych przez Geberit, uwagę przyciągała toaleta myjąca AquaClean, którą można było dokładnie obejrzeć, a nawet – wypróbować w jednej z dwóch supernowoczesnych ciężarówek ekspozycyjnych, tzw. Comfort Trucków Geberit. Obok nich znalazło się także miejsce dla ekspozycji stelaży podtynkowych i przycisków Geberit, a także rozwiązań do natrysków bezbrodzikowych: CleanLine i Setaplano.

Oprócz tego, na stoisku szwajcarskiego koncernu w Hali C, na odwiedzających czekały gorąca kawa oraz zespół profesjonalnych doradców. Geberit stawia na rozwój i innowacyjność swoich rozwiązań, a także na technologie przyjazne dla środowiska i ułatwiające oszczędzanie wody.

IV edycja targów Warsaw Home i wydarzenia towarzyszące odbędą się w dniach 3 –6 października 2019 roku w Ptak Warsaw Expo.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas