FacebookGoogle+

ZHI zaprasza na Konwencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego

Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI zaprasza na 3. Konwencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego. Konwencja odbędzie się w dniu 26 marca w hotelu Double Tree by Hilton przy ul. Skalnicowej w Warszawie.

Podobnie jak w ubiegłych latach spotkanie będzie służyć wymianie opinii na tematy nurtujące branżę:

  • Jak bardzo technologia zmienia funkcjonowanie branży: co się zmieni, a co pozostanie?
  • Jaką wartość tworzy sektor handlu hurtowego, za którą klienci chcą zapłacić?
  • Jak zatrudniać i jak zatrzymać dobrych pracowników: jakie są oczekiwania nowych generacji?

Podczas konwencji poruszane będą także tematy związane z rynkiem budownictwa, a także przedstawione zostanie podsumowanie wyników branży i sytuacja płatnicza. Ważnym tematem będzie także obniżenie kosztów funkcjonowania branży w kontekście klasyfikacji ETIM oraz elektronicznej wymianie danych EDI. Po części oficjalnej odbędzie się uroczysta kolacja.

Rejestracji na konwencję można dokonywać poprzez stronę www.zhi.org.pl/rejestracja-2019/.

Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI powstał w 2015 roku. ZHI działa w formie związku pracodawców, a jego założycielem jest 11 firm i grup zakupowych, które obsługują około 80% rynku materiałów branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej. Do ZHI należą: Grupa ABG, Bims Plus, G-4, Grudnik, HTI BP, Hydrosolar, Instal-Konsorcjum, Onninen, Sanpol, SBS i Tadmar z Grupy Saint-Gobain Polska.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas