Facebook

Promiennik ciepła Tatou

Promiennik ciepła Tatou znajdujący się w ofercie firmy Atlantic Polska, wytwarza ciepło rozprzestrzeniające się w wielu kierunkach, jednocześnie zapewniając efekt podobny do promieniowania słonecznego. Płyty promieniujące wykonane z aluminium charakteryzują się wysoką reaktywnością i przewodnictwem, dużą powierzchnią, niską temperaturą powietrza na wylocie oraz trwałą emisją. Urządzenie posiada system ASP, który eliminuje zjawisko cyrkulacji kurzu w ogrzewanym pomieszczeniu, a także jego osiadanie w bezpośrednim otoczeniu urządzenia. Zastosowanie detektorów ruchu i światła powoduje, iż promiennik obniża temperaturę samoczynnie, gdy nie ma nikogo w domu lub jest noc. Sensor otwartego okna automatycznie zatrzymuje jego pracę na czas wietrzenia pokoju.
Aby zarządzać pracą grzejnika przez telefon lub tablet użytkownik może dokupić centralkę systemu Cozytouch i podłączyć ją do routera internetowego. Następnie za pomocą aplikacji mobilnej można kontrolować parametry pracy grzejnika oraz bieżące koszty jego eksploatacji.
Samouczący się system inteligentnego sterowania Smart zbiera i analizuje dane, a następnie planuje, w skali tygodnia, produkcję i zużycie energii. Podczas nieobecności użytkownika za pracę urządzenia odpowiada program Absence.
Grzejnik dostępny jest w wersji 1000 W, 1500 W lub 2000 W.
www.atlantic-polska.pl

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas