Facebook

Konsola podłogowa R32

Konsola podłogowa R32 firmy Panasonic stanowi alternatywę dla tradycyjnych grzejników. Śnieżnobiały kolor i elegancka obudowa sprawiają̨, że urządzenie pasuje do większości pomieszczeń. Jednostka może być zainstalowana bezpośrednio na podłodze, zamocowana pod oknem, a nawet częściowo ukryta w ścianie.
Dzięki zastosowaniu czynnika chłodniczego R32, nowe konsole podłogowe Panasonic działają̨ efektywniej niż̇ rozwiązania oparte na czynniku R410A, zapewniając ograniczenie kosztów ogrzewania. Czynnik R32 jest łatwy w recyklingu, ma zerowy wpływ na warstwę ozonową i o 75% mniejszy wpływ na GWP (potencjał globalnego ocieplenia) niż R410A. Dzięki wysokiej klasie efektywności energetycznej A++/ A++ konsola może wydajnie pracować w trybie ogrzewania przy temperaturach zewnętrznych rzędu -15oC oraz w trybie chłodzenia w temperaturze do +43oC.
Dwukierunkowy nawiew (pionowy i poziomy) zapewnia równomierne rozprzestrzenianie się powietrza w pomieszczeniu. Generowany szum ograniczono do 20 dB (a).
Za oczyszczanie powietrza odpowiada nowy system Panasonic Nanoe X mogący pracować jednocześnie z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Usuwa pyłki, zanieczyszczenia, grzyby, dym papierosowy, redukuje nieprzyjemne zapachy i zawiera wewnętrzny osuszacz.
Sterowanie pracą urządzeń jest możliwe za pomocą pilota na podczerwień lub aplikacji „Panasonic AC Controller”. Ta druga pozwala zdalnie kontrolować systemy grzewczo-chłodzące nawet w 10 różnych obiektach.
Konsola podłogowa Panasonic została wyróżniona nagrodą iF Design 2019 za wzornictwo i efektywność energetyczną.
www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas