Facebook

Immergas zmodernizował przestrzeń szkoleniową

Spółka Immergas Polska zmodernizowała salę szkoleniową w swojej łódzkiej siedzibie, gdzie szkolą się eksperci z całego kraju. Nowa przestrzeń edukacyjna spełnia wszelkie standardy wymagane przy prezentacji najnowocześniejszych rozwiązań techniki grzewczej w oparciu o kotły gazowe z oferty dla domu o mocy 35 kW, jak i oferty obiektowej o mocy powyżej 35 kW. Główną zaletą zmodernizowanej sali szkoleniowej jest kaskada wiszących kotłów kondensacyjnych średniej mocy z pełną hydrauliką i kolektorem spalinowym. W części poświęconej pompom ciepła „powietrze-woda” znajdują się urządzenia typu monoblok, split, hybrydowy system Magis Combo oraz pompy z wbudowanym zasobnikiem do przygotowania c. w. u. Każde z tych urządzeń podłączone jest do pracującej instalacji grzewczej i wyposażone w pełną automatykę sterującą. Tym samym uczestnicy szkoleń mają okazję szczegółowo poznać specyfikę działania urządzeń Immergas oraz pełnię ich możliwości. Dzięki temu szkolenia są efektywne i ciekawe, bo prowadzone na urządzeniach w prawdziwych warunkach ich pracy.
Modernizacja obiektu szkoleniowego w naszej siedzibie to naturalna kolej rzeczy w przypadku firmy, która oferuje nowoczesne i ekologiczne rozwiązania w branży grzewczej. Bardzo zależy nam na tym, by serwisanci i instalatorzy naszych kotłów i pomp ciepła dobrze znali urządzenia z oferty Immergas „od podszewki”. Ich profesjonalizm w bardzo dużym stopniu przekłada się na zadowolenie naszych klientów – podkreśla Kamil Rdzanek, szef szkoleń Immergas Polska,
Sala szkoleniowa została dodatkowo wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłaśniający, a dla usprawnienia prezentacji produktowych i edukacyjnych, zainstalowano specjalny monitor multimedialny.

Immergas
Immergas to włoski producent rozwiązań z zakresu techniki grzewczej. Siedziba firmy mieści się w Brescello w północnych Włoszech, gdzie znajduje się również fabryka zapewniająca produkcję na poziomie 300 tys. kotłów gazowych rocznie. Na polskim rynku Immergas działa od 1996 roku, dostarczając kotły gazowe, pompy ciepła, panele solarne.

Aktualności

Notowania GISI

Wyniki GUS

Archiwum

Systemy Instalacyjne

Śledź nas